Archyvai
Ekspozicijų audiogidas
Informacinis rėmėjas
Draugai

Giedriaus Alkausko kompaktinės plokštelės „UŽBURTAS LAIKAS“ pristatymas

Alkausko pristatymas 3Gegužės 3 dieną Anykščių Koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre buvo pristatyta anykštėno kompozitoriaus ir matematiko Giedriaus Alkausko antroji kompaktinė plokštelė „Užburtas laikas“.

Kompaktinės plokštelės  anotacijoje autorius rašo: „Užburtas laikas“ – mano antroji kompaktinė plokštelė. Pirmoji kompaktinė plokštelė – „Į sapnų ir burtų lauką… – buvo skirta mitologijai (dainų ciklas „Valpurgijos naktis”, daina „Užburta pilis”, pjesė „Gerųjų jėgų šokis”) ir melancholijai (dainų ciklas „Kol turi dar kelią…”). Antroji plokštelė yra šviesesnė, melancholiją keičia švelnus ilgesys, bet mitologijos tema išlieka, atsiskleisdama naujai, kitaip. Mitologija ir vaikystė… Iš čia ir pavadinimas.

 „Užburtas laikas” – tai laikas, kada vyksta iracionalūs, mitiniai, fantastiški, baugūs ir įkvepiantys įvykiai.

Bet „Užburtas laikas” – tai ir vaikystė, pats nuostabiausias bundančios sąmonės laikas, kai viso pasaulio istorija, vaizdiniai, sąsajos atsiskleidžia palaipsniui keistais būdais ir ne per vienerius metus.“

 

Kompaktinę plokštelę pristatė pats kompozitorius Giedrius Alkauskas, dalyvavo mecosopranas Nora Petročenko, bosas-baritonas Vytautas Vepštas, fortepijono partijas atliko Kristina Ivanauskaitė-Jucienė ir Marija Grikevičiūtė, trombono – Pranas Dapšauskas.

Alkausko pristatymas 3 Alkausko pristatymas2 PLAKATAS Alkausko pristatymas1


Grįžti

Komentavimas išjungtas.